אודות

אהלן, קוראים לי צביקה אבנרי.

אני יזם אינטרנט, יועץ, מלווה ומעורב בסטארטאפים קטנים וגדולים. שבגדול אוהב לבנות דברים שפותרים כאבים למיליוני יוזרים בעולם. אני אוהב לבנות מוצרים מצוינים עם אנשים מצוינים וכיפים.

למה Startuping?

קראתי לבלוג Startuping כי אני מאמין שהקמת סטארטאפ זה תהליך מתמשך Present progressive, ואני נמצא עכשיו ממש בתהליך של לבנות את הדבר הבא.

אני מחפש עכשיו שותפים ורעיונות לסטארטאפ הבא שלי, שיהיה לנו פשוט כיף לעבוד יחד ולבנות מוצרים שהם wow, אם אתם בעניין תרגישו חופשי ליצור איתי קשר.

למה בעברית?

כי אני מרגיש ששוק היזמות והיזמים בארץ בשל לידע מקצועי ואיכותי בעברית. בלוגים באנגלית יש כבר מיליון, הגיע הזמן שיהיה לנו כמה גם בעברית. אני מאמין שיש לי כמה דברים לתרום ולשתף שיכולים לעזור ליזמים להתמקצע עוד קצת.

מי אתה בכלל?

אני מייסד שותף ב WiseStamp , סטארטאפ שהתחיל כפרוייקט צד, המשיך כ Bootstrap ואחרי חצי שנה באקסלרטור Dogpatch Labs שבסן פראנסיסקו, גייס Seed, והיום הוא כבר חברה רווחית גדולה וצומחת.

אני מתמחה ומתעניין בעיקר ב Product marketing ו Growth.

התחלתי SEO כשמנוע החיפוש עוד היה AltaVista ואנשים טעו בהקלדה של השם Google.
עם השנים נגעתי והתנסיתי כמעט בכל תחום של מרקטינג ויזמות מ PPC דרך עולם ה Social וה Content marketing וכלה בבניית אפליקציות, Marketplaces ו Product hunt.
הבאתי מיליוני יוזרים בכמעט כל דרך אפשרית.
ממש ממזמן בהיסטוריה הרחוקה, אפיינתי ופיתחתי עם שותפים את Israpoke האפליקציה הראשונה בעברית לפייסבוק שהגיעה ל 100 אלף ישראלים תוך 5 ימים בלבד.

אני מספר את זה לא כדי להשוויץ אלה מסיבה אחת פשוטה – אם אתם סטארטאפ או יזם, אני כנראה חוויתי משהו ממה שאתם עוברים עכשיו.
גם אני אכלתי כאפות, שקעתי ב"דיכאון המייסדים" ויצאתי מזה, הייתי במצב של אין כסף בחברה "תכף אנחנו פושטים רגל" ועד לחברה גדולה ורווחית עם מוצרי B2C (אפליקציות) ו B2B / SAAS מצליחים וצומחים.

אני פוגש ומייעץ לסטארטאפים כל הזמן כמעט בכל תחום באינטרנט, החל מבחינת הרעיון, דרך גיוס כסף ועד איך לבנות את הצוות ולנהל את החברה על תקציב נמוך, וכמובן איך לבנות את המוצר נכון ולמצוא ולהגדיל את כמות היוזרים וכו'…
בקיצור אני מבין ומכיר מה אתם עוברים,

באתר הזה אשתדל לשתף תובנות באיך לבנות חברה מוצלחת, בריאה ורווחית.

מקווה שהוא יעזור לכם – בהצלחה!

אז מה אתם חושבים על זה?
תנו בתגובה: